• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Sisters

Claire Douglas
Paperback | Engels
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

'Perfect for fans of The Girl on the Train' Marie Claire From the author of Sunday Times bestseller, Local Girl Missing One lied. One died.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9780007594412
  • Verschijningsdatum: 13/08/2015
  • Aantal bladzijden: 384
  • Uitgeverij: Harpercollins UK
  • Auteur(s): Claire Douglas
  • Afmetingen: 128 mm x 198 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 384
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780007594412
  • Verschijningsdatum: 13/08/2015
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 128 mm x 198 mm
  • Gewicht: 260 g