• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Selling Out

Justina Robson
Paperback | Engels | Quantum Gravity | nr. 2
€ 22,95
+ 45 punten
Uitvoering
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A wonderfully commercial and immensely original SF series from one of its most acclaimed practitioners.

Perfect for fans of Laurell K. Hamilton and Richard Morgan alike.

An exciting new direction for the critically lauded Justina Robson.

The first novel of the series, Keeping It Real, was listed in Locus magazine's Recommended Reading: 2006

Book two of the Quantum Gravity series sees Lila Black drawn into the intoxicatingly dangerous demon realm. Capricious, in love with beauty, demons are best left to themselves. This is not easy when they can't resist tampering with humans.

Justina Robson's new series is a joyful melding of science fiction and fantasy brought together in the figure of the dangerously lovely Lila Black, a 21-year-old secret agent who's had much of her body replaced with weapon-and-armor-heavy intelligent metal and who isn't sure where her mind ends and her installed AI begins. Lila's world is one where demons, elves, and elementals live alongside people. And somehow Lila and the other agents of the security agency have to provide security for all and stay alive themselves.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:
Pyr

Inhoud

Aantal bladzijden:
363
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781591025979
Verschijningsdatum:
31/10/2007
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
153 mm x 228 mm
Gewicht:
489 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.