• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Second Honeymoon E-BOOK

an absorbing and authentic novel from one of Britain’s most popular authors

Joanna Trollope
E-book | Engels
€ 8,99
+ 8 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

This heart-warming and uplifting novel from multi-million copy bestselling author Joanna Trollope is perfect for fans of Elizabeth Noble, Erica James and Amanda Prowse. It's a story of relationships in which everybody can find something to identify with, and even learn from. Perfect to settle down with!

'The queen of the domestic dilemma...observant and empathetic' - The Sunday Times

'The ebb and flow of relationships is brilliantly handled' - The Observer
'One of the finest chroniclers of how we live now' - Independent on Sunday
'A highly readable, often un-put-down-able novel which I thoroughly enjoyed.' -- ***** Reader review
'Excellent, engaging novel. Like having a warm blanket around your shoulders!' -- ***** Reader review
'Trollope at her best again' -- ***** Reader review
***************************************************************************************
SECOND HONEYMOON: THE NUMBER ONE BESTSELLER

When the children have come and gone, can a marriage pick up where it left off?


Ben
is, at last, leaving home. At twenty-two, he's the youngest of the family.
His mother, Edie, an actress, is distraught.
His father, Russell, a theatrical agent, is rather hoping to get his wife back.
His brother, Matthew, is struggling in a relationship in which he achieves and earns less than his girlfriend.
And his sister, Rosa, is wrestling with debt and the end of a turbulent love affair.

Meet the Boyd family and the empty nest, twenty-first-century style.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781409045304
Verschijningsdatum:
7/10/2010
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 8 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.