• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Pretty Wanted

Elisa Ludwig
Hardcover | Engels | Pretty Crooked Trilogy, 3
€ 27,45
+ 54 punten
Uitvoering
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Pretty Wanted is Elisa Ludwig's rollicking finale to the Pretty Crooked trilogy, a series filled with moxie, romance, and heart that's perfect for fans of Ally Carter or Sara Shepard.

When Willa skipped probation and hit the California highway to find her mom, she discovered a dark family secret: Joanne Fox is not who she says she is--and neither is Willa. Now Willa and her hot partner in crime, Aidan, must race to St. Louis, Missouri, where they hope to find answers about Willa's past. But uncovering the truth requires solving a decades-old murder case. Unfortunately, the perps are still out there . . . and willing to do whatever it takes to keep the case cold.

Willa's only hope is to find the truth before it finds her first.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062066121
Verschijningsdatum:
17/03/2015
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
147 mm x 216 mm
Gewicht:
362 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 54 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BACK TO SCHOOL

Schoolartikelen en planners

voor een vlotte start op 1 september
BACK TO SCHOOL
Standaard Boekhandel - Back to school
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.