• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Pizza Girl

Jean Kyoung Frazier
Paperback | 211 POCHE
€ 11,95
+ 23 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in

Omschrijving

Named a Vogue, Esquire, NPR, Marie Claire, and Refinery29 Best Book of the Year. Perfect for fans of Normal People and Fleabag Great inventiveness, unfailing intelligence and empathy, and best of all a rare and shimmering wit' Richard Ford

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780008356446
  • Verschijningsdatum: 29/04/2021
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 141 mm x 20 mm
  • Gewicht: 186 g