• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Parallel

Lauren Miller
Paperback | Engels
€ 15,45
+ 30 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A romantic, mind-bending novel about parallel worlds, soul mates, destiny, and the big-time consequences of even our smallest choices, perfect for fans of The Future of Us and Before I Fall.

Abby Barnes had it all planned out--high school, college, career--but one decision made in her senior year of high school changed her carefully mapped-out future.

When Abby wakes up the morning of her eighteenth birthday, it's as though her past has been rewritten. Abby discovers that a cosmic collision of parallel universes has erased her old reality. Now Abby is falling in love with a boy from her Parallel's memories--a boy she's never even met. She's living the life she always wanted, but what if living her Parallel's life means she loses her soul mate?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
448
Taal:
Engels
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062199782
Verschijningsdatum:
8/04/2014
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
132 mm x 198 mm
Gewicht:
317 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 30 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.