• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Niets meer te zeggen

Karen M. McManus
Paperback | Nederlands
€ 19,99
+ 39 punten
Bekend van TikTok

Op TikTok delen jonge lezers recensies en boekaanbevelingen via de hashtag #BookTok. Bekijk hier alle boeken bekend van TikTok.

Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel
of
Ik haal af in
Beschikbaar in 123 andere winkel(s)

Omschrijving

Nieuwste thriller van de bestsellerauteur van Een van ons liegt.

‘Dit is geen gewone whodunit… verrassend en relevant.’ USA Today over Een van ons liegt

Eerlijk duurt het langst is een geweldige opvolger van Een van ons liegt en is minstens zo leuk als zijn voorganger! Het verhaal zit ontzettend goed in elkaar, de personages zijn geweldig en Karen M. McManus heeft een heerlijke schrijfstijl.’ Chicklit.nl

Vijf jaar geleden verliet Brynn Saint Ambrose School na de schokkende moord op haar favoriete leraar. Het lichaam van meneer Larkin werd door drie studenten gevonden in het bos achter hun school. De zaak werd nooit opgelost. Nu Brynn met haar droomstage bij een misdaadshow begint, is ze vastbesloten om de waarheid te achterhalen. Zonder de getuigenis van een van de drie leerlingen, Tripp Talbot, waren de andere twee misschien veroordeeld voor de moord. Tripp is nooit vergeten wat hij die dag voor hen heeft gedaan. Net zomin is hij vergeten dat alles wat hij de politie vertelde gelogen was. Terwijl Brynn onderzoekt wat er die dag in het bos is gebeurd, ontdekt ze geheimen die alles zouden kunnen veranderen. Vijf jaar geleden kwam iemand weg met moord. En die moordenaar loopt nog steeds vrij rond…

• Van de topauteur van Een van ons liegt, Eerlijk duurt het langst en Familie liegt nooit
• Voor de fans van Mirjam Mous, Sarah Pinborough en Mel Wallis de Vries

Van Karen M. McManus verscheen eerder:
One of Us Is Lying
Een van ons liegt
Twee kunnen een geheim bewaren
Eerlijk duurt het langst
Familie liegt nooit
Jij wordt nog eens mijn dood

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Nederlands
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789000382866
Verschijningsdatum:
30/08/2022
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Mass market (rack) paperback
Afmetingen:
145 mm x 220 mm
Gewicht:
502 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 39 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BEKEND VAN TIKTOK

#BookTok

Boeken die populair zijn op TikTok
BEKEND VAN TIKTOK
Bekend van TikTok
AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.