• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Mother Midnight (Hugh Corbett 22)

Paul Doherty
Hardcover
€ 27,45
+ 54 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

It is 1312 and, with Westminster in turmoil and the Kingdom edging towards civil war, Sir Hugh Corbett is drawn into a web of murder. Paul Doherty's twenty-second enthralling medieval mystery is sure to appeal to fans of C. J. Sansom, E. M. Powell and Bernard Cornwell.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781472284754
  • Verschijningsdatum: 22/07/2021
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 243 mm x 164 mm
  • Gewicht: 568 g