• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Monsoon Season E-BOOK

Katie O'Rourke
E-book | Engels | Canvas
€ 1,76
+ 1 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Riley refuses to call herself a battered woman - she doesn't fit the profile.

When her boyfriend Ben hits her, she doesn't know what to call it. She does know to pack her things and run to the one place that feels safe - home. Riley discovers she's pregnant and her emotions become tangled. She can't shake the fact that she's still in love with Ben...

A horrific accident then turns Riley's world even more upside down, forcing her to accept help from those around her. Before she can begin to heal, she must learn the difference between being independent and being alone.

A gripping emotional drama, perfect for fans of Anne Tyler and Anita Shreve.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781780336930
  • Verschijningsdatum: 18/07/2012
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Aantal bladzijden: 160
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 160
  • Taal: Engels
  • Reeks: Canvas

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781780336930
  • Verschijningsdatum: 18/07/2012
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Bestandsformaat: ePub