• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Marrying The Mistress E-BOOK

an irresistible and gripping romantic drama from one of Britain’s best loved authors, Joanna Trolloper

Joanna Trollope
E-book | Engels
€ 6,99
+ 6 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

From the pen of multi-million copy bestselling author Joanna Trollope comes this wonderfully moving and thought - provoking novel, pitting matters of the heart and head against each other. Perfect for fans of Elizabeth Noble, Erica James and Amanda Prowse.

'Particularly rich and satisfying' -- Mail on Sunday
'Clever, clever, clever... probes right to the heart of a typically modern dilemma' -- Daily Mail
'Brilliant' -- Spectator
'A...riveting read' -- The Times
'Absorbing. Loved it' -- ***** Reader review
'Such an enjoyable read. Another Trollope masterpiece' -- ***** Reader review
'I loved this book, it was difficult to put down' -- ***** Reader review

**************************************************************************************
Merrion Palmer has been Judge Guy Stockdale's mistress for the last seven years and his wife and two grown-up sons know absolutely nothing about her. Up until now, Guy and Merrion have enjoyed a blissfully, uncomplicated relationship in stolen moments in Merrion's flat, and to the rest of the world, Guy has played the part of model husband, father and grandfather.

But now the time has come for things to change. Guy has become conscious of wasted years and he wants to share his relationship with Merrion with the world.

He wants, dammit, to marry her. Yet he is quite unprepared for the storm that will follow ...

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
336
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781409011767
Verschijningsdatum:
7/10/2010
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.