• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Love, Creekwood E-BOOK

A Simonverse Novella

Becky Albertalli
E-book | Engels
€ 4,49
+ 4 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

New York Times bestseller! Fall in love all over again with the characters from the bestselling Simonverse novels in this highly anticipated epilogue novella. Perfect for fans of Becky Albertalli, the movie Love, Simon, and the new Hulu series spin-off, Love, Victor!

It’s been more than a year since Simon and Blue turned their anonymous online flirtation into an IRL relationship, and just a few months since Abby and Leah’s unforgettable night at senior prom.

Now the Creekwood High crew are first years at different colleges, navigating friendship and romance the way their story began—on email.

Praise for the Simonverse novels: Simon vs. the Homo Sapiens AgendaThe Upside of Unrequited, and Leah on the Offbeat:

“Worthy of Fault in Our Stars–level obsession.”—Entertainment Weekly, on Simon vs. The Homo Sapiens Agenda

“Heart-fluttering, honest, and hilarious. I can’t stop hugging this book.”—Stephanie Perkins, New York Times bestselling author of Anna and the French Kiss, on The Upside of Unrequited

“Albertalli has a fantastic ear for voice, and it’s beautifully on dis­play in Leah’s funny, wry, and vulnerable first-person narrative.”—ALA Booklist (starred review), on Leah on the Offbeat

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
128
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780063048140
Verschijningsdatum:
29/06/2020
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 4 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.