• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Love and Other Man-Made Disasters E-BOOK

Nicola Doherty
E-book | Engels | Orion Children's Books
€ 3,52
+ 3 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

A contemporary teen romance by Irish author, Nicola Doherty, about facing your fears and falling in love. A story with humour and heart, this book is perfect for fans of Sophie Kinsella, Holly Smale and Stephanie Perkins.

Juno is scared of a lot of things. Climate change, urban foxes, zombies - the usual. So when she goes on a skiing holiday with her mum's adrenaline-mad new husband and his tearaway twins, she doesn't hold much hope of surviving. Then she meets Boy. Gruff, hairy and thrill-seeking, he's everything Juno doesn't like. Or is he? Juno's about to discover there's nothing more scary than falling in love.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781510100367
  • Verschijningsdatum: 1/06/2016
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Aantal bladzijden: 320
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781510100367
  • Verschijningsdatum: 1/06/2016
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Adobe DRM
  • Bestandsformaat: ePub