• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Las Espinas de la Traición

A Treason of Thorns (Spanish Edition)

Laura E Weymouth
Paperback | Spaans
€ 22,95
+ 45 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Obscura, cautivante y completamente única, esta evocadora fantasía histórica escrita por la autora aclamada por la crítica Laura E. Weymouth es perfecta para los fans de The Hazel Wood y Caraval.

Violet Sterling ha pasado los últimos siete años en el exilio deseando regresar a la Casa Burleigh. Siendo una de las seis Casas Grandes de Inglaterra, la magia de Burleigh ha mantenido muy felices tanto a la campiña como a Violet.

Esto fue así hasta que la traición de su padre haya destruido todo.

Ahora se le ha dado la oportunidad de regresar a su hogar, pero Burleigh no es el mismo lugar que ella recordaba. Atormentada de dolor, el alma de la Casa Burleigh llora en pena. Mientras su magia apesadumbrada hace estragos en la campiña, Vi tiene que decidir hasta donde está dispuesta a llegar para salvar su casa... antes que esta destruya todo lo que ella ha conocido hasta ahora.

Una casa sin control puede llevarte a la ruina,

pero no dejaré que me arruine a mí.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Spaans
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781418598587
Verschijningsdatum:
20/10/2020
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
150 mm x 226 mm
Gewicht:
798 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.