Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Golden at the Fancy-Dress Party

Margaret McNamara
Hardcover | Engels | Fairy Bell Sisters | nr. 3
€ 21,45
+ 42 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

For fans of Rainbow Magic Fairies and Disney Fairies comes the third book in the Fairy Bell Sisters, a magical and utterly charming chapter-book series about Tinker Bell's little sisters, by Margaret McNamara.

In Golden at the Fancy-Dress Party, Goldie travels to the mainland for Queen Titania's annual fancy-dress competition. But the mainland is so different from Sheepskerry Island--her host fairies are rather unfriendly and even play a mean trick on Goldie when they realize she has trouble reading. And Goldie feels out of place without her sisters by her side. She will have to use her creativity and quick thinking to turn the party from disaster to success.

Julia Denos once again graces this delightful text with her girly and energetic illustrations.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Illustrator:
Julia Denos
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
122
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 3

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062228086
Verschijningsdatum:
3/09/2013
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
144 mm x 210 mm
Gewicht:
231 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 42 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.