• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Fragile Like Us

Sara Barnard
Hardcover | Engels
€ 37,95
+ 75 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

In the tradition of Sarah Dessen and Morgan Matson comes a pitch perfect novel about friendship and what it takes to break the bonds between friends.

Caddy and Rosie have always been inseparable. But that was before Suzanne. Now the twosome has become a triangle with constantly shifting alliances.

Caddy's ready to be more than just the quiet one. She wants something to happen. Suzanne is trying to escape her past and be someone different, someone free. But sometimes downward spirals have a momentum of their own. And no one can break your heart like a best friend.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 416
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781481486101
  • Verschijningsdatum: 18/07/2017
  • Uitvoering: Hardcover
  • Bestandsformaat: Genaaid
  • Afmetingen: 147 mm x 216 mm
  • Gewicht: 453 g