• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Dead Zone

Robison Wells
Hardcover | Engels | Blackout | nr. 2
€ 27,45
+ 54 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Homeland meets Marie Lu's Legend in the explosive sequel to Blackout, which #1 New York Times bestselling author Ally Condie called "a thrilling combination of Wells's trademark twists and terror. Fantastic!"

It began with a virus. Then a series of attacks erupted across the nation. Now America is at war--and a handful of teens with impossible powers are its only defense.

In Dead Zone, Robison Wells delivers his most nail-bitingly tense read yet--and an electrifying conclusion to a two-book series that's perfect for fans of The Maze Runner and I Am Number Four.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 2
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062275028
Verschijningsdatum:
30/09/2014
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
136 mm x 230 mm
Gewicht:
449 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 54 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
AANGERADEN

Geschenken doen aan boeken denken

Ontdek nu onze tips voor de feestdagen
AANGERADEN
Geschenken doen aan boeken denken
AANGERADEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.