• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

De schaduwvriend E-BOOK

Alex North
E-book | Nederlands
€ 9,99
+ 9 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

De Schaduwvriend van Alex North is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost. Voor de fans van Stephen King en Thomas Harris.

De schaduwvriend is de nieuwe thriller van Alex North, die eerder de bestseller De Fluisterman schreef.



Een moord. De dader is spoorloos verdwenen.



In De schaduwvriend herinnert Paul Adams zich nog goed die vreselijke dag waarop de jonge Charlie Crabtree een van zijn klasgenoten vermoordde. Paul was zowel bevriend met Charlie als met het slachtoffer. Diezelfde dag verdween Charlie en de wildste complottheorieën doen nog steeds de ronde op internet.



Vijfentwintig later verwerkt Paul stukje bij beetje zijn jeugd. Wanneer zijn dementerende moeder een terugval krijgt, kan hij er niet meer omheen: hij moet terug naar zijn ouderlijk huis.



Het duurt niet lang voordat alles uit de hand begint te lopen: zijn moeder is ervan overtuigd dat er een indringer in huis is, en Paul realiseert zich dat hij wordt gevolgd. Alles komt samen en het laat Paul niet meer los: wat is er daadwerkelijk gebeurd op de dag van de moord? Waar zou Charlie nu zijn?



De nachtmerrie is nog maar net begonnen.



De schaduwvriend is een spannende en duistere thriller, waarmee North de hooggespannen verwachtingen na De Fluisterman inlost.



‘Verslavend leesvoer.’ – The New York Times



Over De Fluisterman:



‘Een geraffineerde constructie.’ – VN Detective & Thrillergids



‘Atmosferisch en griezelig spannend.’ – Alex Michaelides, auteur van De stille patiënt

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789026353604
  • Verschijningsdatum: 22/10/2020
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Digital watermarking
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Taal: Nederlands

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9789026353604
  • Verschijningsdatum: 22/10/2020
  • Uitvoering: E-book
  • Beveiligd met: Digital watermarking
  • Bestandsformaat: ePub