• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Clariel

The Lost Abhorsen

Garth Nix
Hardcover | Engels | Old Kingdom | nr. 4
€ 25,45
+ 50 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Award-winning author Garth Nix returns to the Old Kingdom with a thrilling prequel complete with dark magic, royalty, dangerous action, a strong heroine, and flawless world building. This epic fantasy adventure is destined to be a classic and is perfect for fans of Rae Carson, Kristin Cashore, Scott Westerfeld, and Cassandra Clare.

Clariel is the daughter of one of the most notable families in the Old Kingdom, with blood relations to the Abhorsen and, most important, to the King. She dreams of living a simple life but discovers this is hard to achieve when a dangerous Free Magic creature is loose in the city, her parents want to marry her off to a killer, and there is a plot brewing against the old and withdrawn King Orrikan. When Clariel is drawn into the efforts to find and capture the creature, she finds hidden sorcery within herself, yet it is magic that carries great dangers. Can she rise above the temptation of power, escape the unwanted marriage, and save the King?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
400
Taal:
Engels
Reeks:
Reeksnummer:
nr. 4
Leeftijd:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780061561559
Verschijningsdatum:
14/10/2014
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
153 mm x 237 mm
Gewicht:
553 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 50 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.