• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Call Me Evie

The Australian Bestseller with a jaw-dropping twist

J. P. Pomare
Hardcover
€ 23,95
+ 47 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A stunning psychological thriller set between Australia and New Zealand, perfect for fans of Gillian Flynn and hit TV series TOP OF THE LAKE.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 416

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780751576511
  • Verschijningsdatum: 18/04/2019
  • Uitvoering: Hardcover
  • Afmetingen: 172 mm x 235 mm
  • Gewicht: 662 g