• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Birthstones

Phyllis Gotlieb
Paperback | Engels | Robert Sawyer
€ 13,45
+ 26 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

On a dark and moonless planet, mutations have left women as little more than wombs, while men can teleport but have limited control over the ability. When aliens come to plunder this world's resources, the already harsh environment degrades exponentially. Will the Galactic Federation find this world in time to help the natives restore their women and save their civilization?

A visionary novel in the tradition of Ursula K. LeGuin and James Tiptree, Jr., by a leading feminist author.

With an afterword by Nalo Hopkinson.

Specificaties

Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9780889953857
  • Verschijningsdatum: 23/02/2007
  • Uitvoering: Paperback
  • Bestandsformaat: Trade paperback (VS)
  • Afmetingen: 145 mm x 213 mm
  • Gewicht: 258 g