• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Always Isn't Forever

J C Cervantes
Hardcover | Engels
€ 26,95
+ 53 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

From New York Times bestselling author J.C. Cervantes comes a sparkling, unforgettable YA romance, perfect for fans of You've Reached Sam.

Best friends and soul mates since they were kids, Hart Augusto and Ruby Armenta were poised to take on senior year together when Hart tragically drowns in a boating accident. Absolutely shattered, Ruby struggles to move on from the person she knows was her forever love.

Hart can't let go of Ruby either.... Due to some divine intervention, he's offered a second chance. Only it won't be as simple as bringing him back to life--instead, Hart's soul is transferred to the body of local bad boy.

When Hart returns to town as Jameson, he realizes that winning Ruby back will be more challenging than he'd imagined. For one, he's forbidden from telling Ruby the truth. And with each day he spends as Jameson, memories of his life as Hart begin to fade away.

Though Ruby still mourns Hart, she can't deny that something is drawing her to Jameson. As much as she doesn't understand the sudden pull, it can't be ignored. And why does he remind her so much of Hart? Desperate to see if the connection she feels is real, Ruby begins to open her heart to Jameson--but will their love be enough to bridge the distance between them?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780593404485
Verschijningsdatum:
6/06/2023
Uitvoering:
Hardcover
Bestandsformaat:
Genaaid
Afmetingen:
150 mm x 208 mm
Gewicht:
476 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 53 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.