• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Joona Linna

Reeksen: boeken uit de reeks Joona Linna

Reeksen: boeken uit de reeks Joona Linna

‘Joona Linna’ is de succesvolle boekenserie van Lars Kepler, het pseudoniem van het Zweedse schrijversduo Alexander Ahndoril en zijn vrouw Alexandra Coelho Ahndoril. Er zijn van deze reeks al meer dan 15 miljoen exemplaren in 40 talen verkocht. De serie omvat de boeken ‘Hypnose’, ‘Contract’, ‘Getuige’, ‘Slaap’, ‘Stalker’, ‘Jager’, ‘Lazarus’, ‘Spiegelman’ en het nieuwste boek ‘Spin’, dat in november 2022 verscheen.

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Joona Linna

Bestseller

Spin

Lars Kepler

  • Paperback | Nederlands | Joona Linna
  • Drie jaar geleden ontving Saga Bauer een ansichtkaart met een dreigende boodschap over een pistool met negen witte kogels. Een daarvan was bedoeld voo... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Geschenken doen aan boeken denken

Ontdek nu onze tips voor de feestdagen
AANGERADEN
Geschenken doen aan boeken denken
AANGERADEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Joona Linna

40 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Spin

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna
    • Drie jaar geleden ontving Saga Bauer een ansichtkaart met een dreigende boodschap over een pistool met negen witte kogels. Een daarvan was bedoeld voo... Lees meer
    € 24,99
    of
    € 24,99
    of
  • Hypnose

    Lars Kepler

    € 17,50
    of
    € 17,50
    of
  • Hypnose

    Lars Kepler

    • Dwarsligger | Nederlands | Joona Linna | nr. 1
    • dwarsligger 536 Lars Kepler Hypnose Joona Linna 1 Erik Maria heeft gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Maar als inspecteur Joona Linn... Lees meer
    € 13,99
    € 13,99
  • The Sandman

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • HE’LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo. HE’... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Stalker

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • You thought you were alone. Think again. The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans... Lees meer
    € 13,95
    € 13,95
  • The Nightmare

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • ‘One of the most exciting Swedish crime novels of recent years…’ Göteborgsposten From the bestselling author of The Hypnotist comes the second high-oc... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Joona Linna
    • 'It may take you a while to sleep after you finish it' Daily Express The most chilling and terrifying serial killer thriller of the year, from interna... Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands | Joona Linna
    • Hij komt altijd terug… Joona Linna's grootste angst wordt waarheid, Jurek Walter is terug. In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij... Lees meer
    € 4,99 € 7,99
    € 4,99 € 7,99
  • The Fire Witness

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • WAKE UP TO TRUE EVIL The third gripping thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo N... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Hypnose

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands | Joona Linna
    • Al 10 jaar een fenomeen in de thrillerliteratuur Hij had gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Nu breekt hij zijn belofte om levens te ... Lees meer
    € 4,99 € 7,99
    € 4,99 € 7,99
  • Contract

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 2
    • Sommige beloften kunnen niet worden verbroken, zelfs niet door de dood… Lees meer
    € 10,00
    of
    € 10,00
    of
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Joona Linna | Taschenbücher | nr. 7
    • Niemand mordete wie Jurek Walter. Niemand fügte den Angehörigen der Opfer so viel Schmerz zu wie er. Und niemand glaubt, dass er, der gefährlichste... Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • The Rabbit Hunter

    Lars Kepler

    • Hardcover | Joona Linna
    • It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die... The sixth gripping thriller in Lars Kepler's internationally bestselling series feat... Lees meer
    € 20,95
    € 20,95
  • Jager

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands | Joona Linna
    • Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de best beveiligde gevangenissen van Zweden, wordt Joona Linna benaderd voor een geheime opdracht. Saga... Lees meer
    € 4,99 € 7,99
    € 4,99 € 7,99
  • Stalker

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • You thought you were alone. Think again. The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • ‘It may take you a while to sleep after you finish it’ Daily Express The most chilling and terrifying serial killer thriller of the year, from interna... Lees meer
    € 6,29
    € 6,29
  • The Hypnotist

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • HE WILL TRAP YOU IN A WORLD OF TERROR The groundbreaking first novel in the bestselling Joona Linna thriller series. A TRAUMATISED WITNESSKarolinska H... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • The Hypnotist

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • HE WILL TRAP YOU IN A WORLD OF TERROR The groundbreaking first novel in the bestselling Joona Linna thriller series. Lees meer
    € 13,95
    € 13,95
  • Slaap

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 4
    • Seriemoordenaar Jurek Walter slijt zijn dagen in een psychiatrische inrichting, waar hij al jaren in volledig isolement leeft. Maar als op een koude w... Lees meer
    € 10,00
    of
    € 10,00
    of
  • Jager

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 6
    • Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de best beveiligde gevangenissen van Zweden, wordt Joona Linna benaderd voor een geheime opdracht. Saga... Lees meer
    € 10,99
    of
    € 10,99
    of
  • Getuige

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna | nr. 3
    • De Birgittagården is een internaat voor jonge vrouwen met destructief gedrag. Op een donkere herfstnacht wordt een van de opgenomen meisjes vermoord i... Lees meer
    € 10,00
    of
    € 10,00
    of
  • Contract

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands | Joona Linna
    • In het vroege ochtendgloren wordt op een verlaten plezierjacht in de Stockholmarchipel het lichaam van een jonge vrouw gevonden. Het water in haar lon... Lees meer
    € 4,99 € 7,99
    € 4,99 € 7,99
  • Stalker

    Lars Kepler

    • Hardcover | Engels | Joona Linna | nr. 5
    • "Lars Kepler ... [has] a taste for the macabre and a surefire recipe for the lurid serial-killer thriller. ... This is not a book for anyone on heart ... Lees meer
    € 34,95
    € 34,95
24 van 40 resultaten getoond