• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Onze boeken: Muziek

Op zoek naar de leukste boeken en e-books? Op de webshop van Standaard Boekhandel vind je meer dan je zoekt.
Standaard Boekhandel: Boeken
Standaard Boekhandel

Bestsellers

Standaard Boekhandel

Pre-order nu

Muziek

1 414 resultaten

Filteren
  • Sinterklaasliedjes

    Kapitein Winokio

    • Hardcover | Nederlands
    • Kapitein Winokio zingt samen met de Kampioenen klassieke en nieuwe Sinterklaasliedjes. Zing gezellig mee terwijl je bladert door het prachtige beeldve... Lees meer
    € 24,95
    of
    of
  • Muziekjes van overal

    Marion Billet

    • Hardcover | Nederlands
    • Een verrassend kijk- en vooral luisterboek voor nieuwsgierige kinderen vanaf 2 jaar. Een feest voor het oor! Wat is de wereld toch rijk aan leuke, aan... Lees meer
    € 19,95
    of
    of
  • Kapitein Winokio presenteert

    Kapitein Winokio

    • Hardcover | Nederlands
    • Handjes draaien, koekebakkevlaaien, koekebakkevis, je kunt het niet geloven hoe lekker dat dat is! Kapitein Winokio, Mevrouw de Poes en muziekmatroos ... Lees meer
    € 22,95
    of
    of
  • Paco houdt van muziek

    Le Huche Magali

    • Hardcover | Nederlands | Paco
    • In dit bijzondere fotoalbum haalt Paco herinneringen op aan zijn muzikale avonturen op allerlei plekken in de wereld. Een verhaal waar muziek in zit! ... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Floddertje

    Annie M.G. Schmidt

    • Hardcover | Nederlands
    • Floddertje in bad, Floddertje bij de kapper, Floddertje in de keuken, Floddertje aan de schoonmaak, Floddertje op bezoek... Wat Floddertje en haar hon... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • Het gekke dieren ABC

    Doesjka Bramlage

    • Hardcover | Nederlands
    • Een vrolijk abc op rijm, met verrassende feitjes. Zesentwintig bekende en minder bekende dieren, voor leesbeestjes vanaf 6 jaar. A is een aap met zijn... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Paco en het orkest

    Magali Le Huche

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Wat is Paco blij! Vanavond is er een mooi concert in het bos. Maar waar zijn de muzikanten? Help jij met zoeken? Luister onderweg naar de klarinet, de... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Klassieke deuntjes

    Marion Billet

    • Hardcover | Nederlands | peuter
    • Jonge kinderen kijken graag in boeken, maar naar dit boekje kun je ook luisteren. Probeer het zelf maar! Een eerste kennismaking met bekende klassieke... Lees meer
    € 13,95
    of
    of
  • Dansmuziekjes

    Marion Billet

    • Hardcover | Nederlands | peuter
    • Jonge kinderen kijken graag in boeken, maar naar dit boekje kun je ook luisteren. Probeer het zelf maar! Een eerste kennismaking met bekende dansmuzie... Lees meer
    € 13,95
    of
    of
  • Muziek maestro

    Marion Billet

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Een heerlijk kijk- en vooral luisterboek voor nieuwsgierige kinderen vanaf 2 jaar. Een feest voor het oor! Wat zijn die klassieke componisten toch kna... Lees meer
    € 19,95
    of
    of
  • Het lijkt wel een feestje

    Stijn De Paepe

    • Hardcover | Nederlands
    • DEUGNIET Meestal ben ik braaf en lief, zeg ik 'dag' en 'alsjeblief', hou ik me een beetje in, hoef ik niet mijn eigen zin, speel ik samen met mijn zus... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • Paco en de Afrikaanse muziek

    Le Huche Magali

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Een verhaal waar muziek in zit! Voor kinderen vanaf 3 jaar. Paco gaat met zijn vriend Bakary naar Afrika en leert prachtige instrumenten kennen. Een m... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Paco en Mozart

    Magali Le Huche

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Paco en zijn vriend Fonzy vinden het superleuk om samen de muziek van Mozart te spelen. Maar nog leuker is het om in de stad naar de echte muzikanten ... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Paco en Vivaldi

    Magali Le Huche

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Paco gaat naar het carnaval in Venetië. Overal zijn maskers, dansers en muzikanten, gondels en kanalen. Maar er is vooral heel veel muziek van Vivaldi... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Muted

    Tami Charles

    • Hardcover | Engels
    • A ripped-from-the-headlines novel of ambition, music, and innocence lost, perfect for fans of Elizabeth Acevedo and Jason Reynolds! Be bold. Get seen.... Lees meer
    € 19,95
  • Paco en de fanfare

    Magali Le Huche

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Druk telkens op de knop en ontdek de instrumenten van de fanfare. Met echte instrumenten! Paco loopt voorbij het circus. Er klinkt muziek! Het is de r... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • Paco en de hiphop

    Magali Le Huche

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Een verhaal waar muziek in zit! Voor kinderen vanaf 3 jaar. Paco is in New York en leert de Bronx Kids kennen, hiphoppers die uitblinken in breakdance... Lees meer
    € 17,95
    of
    of
  • De muziek van Mozart

    Marion Billet

    • Hardcover | Nederlands | peuter
    • Een kennismaking met de muziek van Mozart in woord, beeld én geluid. Voor peuters vanaf 12 maanden,met de wereld rondom het kind als thema. Jonge kind... Lees meer
    € 13,95
    of
    of
  • Potjesmuziek

    Guido Van Genechten

    • Hardcover | Nederlands | Geluidenboekjes
    • Een geweldig potjesboek waar écht muziek in zit. Oortjes open en neusjes dicht. Voor potjesmuzikanten vanaf 2 jaar. Soms moet je iets zelf horen voord... Lees meer
    € 19,95
    of
    of
24 van 1 414 resultaten getoond