• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Evie Woods

Boeken geschreven door Evie Woods

Boeken geschreven door Evie Woods

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Evie Woods

De verborgen boekwinkel

Evie Woods

  • Paperback | Nederlands
  • Een betoverend verhaal over de magie van boeken en boekwinkels, liefde en het vinden van je plek op deze wereld. Voor de lezers van Matt Haig, Sarah P... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Evie Woods

10 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De verborgen boekwinkel

    Evie Woods

    • Paperback | Nederlands
    • Een betoverend verhaal over de magie van boeken en boekwinkels, liefde en het vinden van je plek op deze wereld. Voor de lezers van Matt Haig, Sarah P... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De verborgen boekwinkel

    Evie Woods

    • E-book | Nederlands
    • Een betoverend verhaal over de magie van boeken en boekwinkels, liefde en het vinden van je plek op deze wereld. Voor de lezers van Matt Haig, Sarah P... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Lost Bookshop

    Evie Woods

    • Paperback | Engels
    • For too long, Opaline, Martha and Henry have been the side characters in their own lives. But when a vanishing bookshop casts its spell, these three u... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • La librairie disparue

    Evie Woods

    • E-book | Frans
    • Après avoir fui un mari violent, Martha part s'installer à Dublin pour refaire sa vie. La jeune femme trouve un travail de cuisinière dans une petite ... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Lost Bookshop

    Evie Woods

    • E-book | Engels
    • The Echo of Old Books meets The Lost Apothecary in this evocative and charming novel full of mystery and secrets.‘The thing about books,’ she said... Lees meer
    € 4,34
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,34
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Der verschwundene Buchladen

    Evie Woods

    • Paperback | Duits
    • "Die Sache mit Büchern", sagte sie, "ist, dass sie einem helfen, sich ein Leben vorzustellen, das größer und besser ist, als man es sich jemals erträu... Lees meer
    € 14,95
    Pre-order nu, verschijnt op 02/09/2024
    € 14,95
    Pre-order nu, verschijnt op 02/09/2024
  • La librairie disparue

    Evie Woods

    • Paperback | Frans
    • « Il avait coutume de dire que les livres étaient davantage que de simples mots couchés sur le papier ; c'étaient des portails vers d'autres lieux, d'... Lees meer
    € 21,10
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,10
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Story Collector

    Evie Woods

    • Paperback
    • An evocative and charming novel full of secrets and mystery, from the Sunday Times bestselling author of The Lost Bookshop Lees meer
    € 13,95
    Pre-order nu, verschijnt op 18/07/2024
    € 13,95
    Pre-order nu, verschijnt op 18/07/2024
  • The Story Collector

    Evie Woods

    • E-book | Engels
    • An evocative and charming novel full of secrets and mystery, from the Sunday Times bestselling author of The Lost Bookshop In a quiet village in Irela... Lees meer
    € 4,34
    € 4,34
  • La librairie disparue

    Evie Woods

    • Hardcover | Frans
    • « Il avait coutume de dire que les livres étaient davantage que de simples mots couchés sur le papier ; c'étaient des portails vers d'autres lieux, d'... Lees meer
    € 27,05
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 27,05
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
10 van 10 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Evie Woods