• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Un-Su Kim

Resultaten voor "Un-Su Kim"

10 resultaten

Filteren
  • Sang chaud

    Un-Su Kim

    • Paperback | Frans | PTS POLICIERS
    • 1993. Busan, grand port de Corée du Sud, étale ses quartiers où le découpage de territoires entre divers clans de la pègre locale s'est fait selon des... Lees meer
    € 8,60
  • Sang chaud

    Un-Su Kim

    • Paperback | Frans
    • Guerres de succession dans la mafia coréenne Huisu, homme de main pour la mafia de Busan, atteint la quarantaine avec pas mal de questions. Jusque-là,... Lees meer
    € 22,00
  • Le placard

    Un-Su Kim

    • Paperback | Frans
    • Un trentenaire, après des années de formation et de vaines tentatives, trouve enfin un emploi auprès d'un laboratoire public. L'unique tâche qui lui e... Lees meer
    € 21,00
  • De plotters

    Un-Su Kim

    • E-book | Nederlands
    • Het gaat niet om degene die de trekker overhaalt, maar om wie er áchter degene staat die de trekker overhaalt – de plotters , de masterminds in de sch... Lees meer
    € 11,99
  • De plotters

    Un-Su Kim

    • Paperback | Nederlands
    • De plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschre... Lees meer
    € 21,99
  • Le placard

    Un-Su Kim

    • Paperback | Frans
    • Attention ceci n'est pas Un thriller psychologique Un roman noir Un polar historique Un roman de détective Il n'y a même pas de serial-killer ! Car ce... Lees meer
    € 20,00
  • The Plotters

    Un-Su Kim

    • Paperback | Engels
    • Named a Best Thriller of the Year by: The Washington Post The Telegraph The Plotters 's first convenient comparison may be to the ever-expanding John ... Lees meer
    € 18,45
  • Jab !

    Un-Su Kim

    • Paperback | Frans | LITTERATURE
    • Colère et incompréhension animent les principaux personnages de Jab ! À commencer par un lycéen qui apprend la boxe (jab est un coup de poing direct) ... Lees meer
    € 17,90
10 van 10 resultaten getoond