• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Matthew Ball

Boeken van Matthew Ball

Boeken van Matthew Ball

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Matthew Ball

Het metaverse en de revolutie die het gaat veroorzaken

Matthew Ball

  • Paperback | Nederlands
  • Een heldere en diepgaande analyse van het metaverse, de technologieën die het mogelijk maken en de impact die het gaat hebben op ons dagelijks leven e... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Vurige verrassingen voor Valentijn

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Vurige verrassingen voor Valentijn
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Matthew Ball

14 resultaten

Filteren
  • Het metaverse en de revolutie die het gaat veroorzaken

    Matthew Ball

    • Paperback | Nederlands
    • Een heldere en diepgaande analyse van het metaverse, de technologieën die het mogelijk maken en de impact die het gaat hebben op ons dagelijks leven e... Lees meer
    € 28,99
    of
    € 28,99
    of
  • The Metaverse

    Matthew Ball

    • Hardcover | Engels
    • In the tradition of The Second Machine Age and Superintelligence comes the first book on the next internet: the metaverse Lees meer
    € 35,95
    of
    € 35,95
    of
  • Het metaverse

    Matthew Ball

    • E-book | Nederlands
    • Een heldere en diepgaande analyse van het metaverse, de technologieën die het mogelijk maken en de impact die het gaat hebben op ons dagelijks leven e... Lees meer
    € 14,99
    € 14,99
  • Le métavers

    Matthew Ball

    • E-book | Frans
    • Concept futuriste de science-fiction à l’origine, le Métavers est en fait déjà là, et Mark Zuckerberg, dont il ne vous aura pas échappé qu’il avait re... Lees meer
    € 17,99
    € 17,99
  • El Metaverso

    Matthew Ball

    • Boek | Spaans
    • El término metaverso está en todas partes, desde las portadas de los periódicos hasta los discursos de los directores ejecutivos de las Big Tech, incl... Lees meer
    € 22,45
    € 22,45
  • Justice in Society

    Belinda Carpenter, Matthew Ball

    • Paperback
    • Australia has always made claims to being a just and fair society. It is a land of opportunity, where anyone can make it, and where mateship rather th... Lees meer
    € 47,95
    € 47,95
  • Le métavers

    Matthew Ball

    • Paperback | Frans | INFORMATIQUE
    • Le fonctionnement, les caractéristiques et les enjeux du métavers, monde numérique en 3D persistant où peuvent se dérouler toutes les activités d'une ... Lees meer
    € 23,90
    € 23,90
  • El metaverso

    Matthew Ball

    • E-book | Spaans
    • El término metaverso está en todas partes, desde las portadas de los periódicos hasta los discursos de los directores ejecutivos de las Big Tech, incl... Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • Sevenoaks War Memorial

    Matthew Ball

    • Paperback | Engels
    • This fascinating volume details the lives of the 226 Sevenoaks men lost during the First World War. Lees meer
    € 19,95
    € 19,95
14 van 14 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Matthew Ball