• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Lars Kepler

Auteurs: boeken van Lars Kepler

Auteurs: boeken van Lars Kepler

Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse schrijversduo Alexander Ahndoril en zijn vrouw Alexandra Coelho Ahndoril. Ze zijn de auteurs achter de succesvolle boekenserie ‘Joona Linna’, waarvan er al meer dan 15 miljoen exemplaren in 40 talen verkocht zijn. De serie omvat de boeken ‘Hypnose’, ‘Contract’, ‘Getuige’, ‘Slaap’, ‘Stalker’, ‘Jager’, ‘Lazarus’, ‘Spiegelman’ en het nieuwste boek ‘Spin’, dat in november 2022 verscheen. In 2015 brachten ze het boek ‘Playground’ uit.

Genres

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Lars Kepler

Bestseller

Spin

Lars Kepler

  • Paperback | Nederlands | Joona Linna
  • Drie jaar geleden ontving Saga Bauer een ansichtkaart met een dreigende boodschap over een pistool met negen witte kogels. Een daarvan was bedoeld voo... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Geschenken doen aan boeken denken

Ontdek nu onze tips voor de feestdagen
AANGERADEN
Geschenken doen aan boeken denken
AANGERADEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Lars Kepler

137 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Spin

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands | Joona Linna
    • Drie jaar geleden ontving Saga Bauer een ansichtkaart met een dreigende boodschap over een pistool met negen witte kogels. Een daarvan was bedoeld voo... Lees meer
    € 24,99
    of
    € 24,99
    of
  • Spin

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands
    • Drie jaar geleden ontving Saga Bauer een ansichtkaart met een dreigende boodschap over een pistool met negen witte kogels. Een daarvan was bedoeld voo... Lees meer
    € 14,99
    € 14,99
  • Spiegelman

    Lars Kepler

    • E-book | Nederlands
    • Een geweldige nieuwe zaak voor Joona Linna Vijf jaar geleden verdween ze, nu wordt haar lichaam gevonden. Wie was de man die ze zag in het raam? Wie i... Lees meer
    € 4,99 € 9,99
    € 4,99 € 9,99
  • Hypnose

    Lars Kepler

    € 17,50
    of
    € 17,50
    of
  • Hypnose

    Lars Kepler

    • Dwarsligger | Nederlands | Joona Linna | nr. 1
    • dwarsligger 536 Lars Kepler Hypnose Joona Linna 1 Erik Maria heeft gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Maar als inspecteur Joona Linn... Lees meer
    € 13,99
    € 13,99
  • Désaxé

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Sur une vidéo anonyme adressée à la police criminelle, une femme est en train d'enfiler son collant, probablement filmée à son insu. Le lendemain, ell... Lees meer
    € 23,80
    € 23,80
  • Le pacte

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans | POLARS ETRANGER
    • Le pacte Une jeune femme est retrouvée morte à bord d'un bateau dérivant dans l'archipel de Stockholm. Ses poumons sont remplis d'eau de mer, pourtant... Lees meer
    € 10,30
    € 10,30
  • Dins la ment de l'hipnotitzador

    Lars Kepler

    • Paperback | Catalaans
    • No t'atreviràs a obrir cap finestra, ni a apagar cap llum, però, com ho sabràs que l'assassí no és a dins, ja? Amb el nou thriller de l'escriptor més ... Lees meer
    € 24,95
    € 24,95
  • Le Pacte

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Après L'Hypnotiseur (125 000 exemplaires), l'inspecteur Joona vient mettre son nez dans une sombre affaire de suicide impossible, qu'il ne peut s’empê... Lees meer
    € 9,49
    € 9,49
  • The Sandman

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • HE’LL STEAL YOU IN YOUR SLEEP The fourth gripping serial killer thriller in the No.1 bestselling Joona Linna series. Perfect for fans of Jo Nesbo. HE’... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Nederlands
    • Hij komt altijd terug… Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Stalker

    Lars Kepler

    • Paperback | Engels | Joona Linna
    • You thought you were alone. Think again. The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans... Lees meer
    € 13,95
    € 13,95
  • Désaxé

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans | POLARS ETRANGER
    • Désaxé Sur une vidéo anonyme adressée à la police criminelle, une femme est en train d'enfiler son collant, probablement filmée à son insu. Le lendema... Lees meer
    € 10,40
    € 10,40
  • Playground

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans
    • Lors d'une mission de l'Otan dans le Nord du Kosovo, le lieutenant Jasmine Pascal-Anderson est grièvement blessée. Son coeur s'arrête pendant près de ... Lees meer
    € 23,00
    € 23,00
  • Incurables

    Lars Kepler

    • Paperback | Frans | POLARS ETRANGER
    • Une jeune fille est assassinée dans la chambre d'isolement d'un centre de réhabilitation psychiatrique. Elle porte les traces de violents coups à la t... Lees meer
    € 10,30
    € 10,30
  • The Nightmare

    Lars Kepler

    • E-book | Engels | Joona Linna
    • ‘One of the most exciting Swedish crime novels of recent years…’ Göteborgsposten From the bestselling author of The Hypnotist comes the second high-oc... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Paperback | Spaans
    • 15.000.000 de lectores están enganchados a Lars Keplery al infatigable detective Joona Linna REGRESAR DE ENTRE LOS MUERTOS... Alguien está ejecutando ... Lees meer
    € 38,45
    € 38,45
  • Le chasseur de lapins

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Le ministre des Affaires étrangères est sauvagement assassiné en pleins ébats sadiques avec une prostituée et les autorités redoutent un acte terroris... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Lazare

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Si quelqu'un revient d'entre les morts, certains appelleraient ça un miracle, d'autres un cauchemar. Un cadavre est retrouvé dans un état de décomposi... Lees meer
    € 15,99
    € 15,99
  • L'homme-miroir

    Lars Kepler

    • E-book | Frans
    • Une écolière se fait brutalement enlever et se retrouve, avec d’autres filles, dans une ancienne ferme d’élevage de visons perdue dans une forêt truff... Lees meer
    € 14,99
    € 14,99
  • L'hipnotitzador

    Lars Kepler

    • Paperback | Catalaans
    • Una trucada a mitjanit des d'un hospital d'Estocolm desperta inesperadament el psiquiatre Erik Maria Bark. L'inspector Joona Linna li vol demanar ajud... Lees meer
    € 24,45
    € 24,45
  • Lazarus

    Lars Kepler

    • Hardcover | Engels | Killer Instinct
    • INTERNATIONAL BEST SELLER - "A nonstop roller coaster of suspense, taking us deep into the hearts and minds of perfectly realized characters. And, oh,... Lees meer
    € 31,45
    € 31,45
24 van 137 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Lars Kepler