• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Dov Alfon

Resultaten voor "Dov Alfon"

12 resultaten

Filteren
  • A Long Night in Paris

    Dov Alfon

    • Paperback | Engels
    • From a former Israeli spy, comes the most realistic and authentic thriller of the year. The Times Number One Bestseller Winner of the CWA Internationa... Lees meer
    € 11,95
  • Unité 8200

    Dov Alfon

    • Paperback | Frans | POLICIER
    • Unité 8200 Quand un entrepreneur israélien disparaît à Roissy après avoir été aperçu en compagnie d'une femme, personne ne s'inquiète. Pourtant, dans ... Lees meer
    € 8,60
  • Unit 8200

    Dov Alfon

    • E-book | Nederlands
    • Een Israëlische zakenman verdwijnt spoorloos na aankomst op vliegveld Charles de Gaulle. In het vliegtuig zat ook kolonel Zeev Abadi, het nieuwe hoofd... Lees meer
    € 9,99
  • Unit 8200

    Dov Alfon

    • Paperback | Nederlands
    • Een Israëlische zakenman verdwijnt spoorloos na aankomst op vliegveld Charles de Gaulle. In het vliegtuig zat ook kolonel Zeev Abadi, het nieuwe hoofd... Lees meer
    € 20,99
  • Unité 8200

    Dov Alfon

    • E-book | Frans
    • Le passager israélien fraîchement débarqué à Roissy ne pensait pas que sa mauvaise plaisanterie allait si mal tourner. La blonde qui servait d’appât n... Lees meer
    € 8,49
  • Unité 8200

    Dov Alfon

    • E-book | Frans
    • Le passager israélien fraîchement débarqué à Roissy ne pensait pas que sa mauvaise plaisanterie allait si mal tourner. La blonde qui servait d’appât n... Lees meer
    € 8,49
  • Unité 8200

    Dov Alfon

    • Paperback | Frans | POLICIERS
    • Unité 8200 Le passager israélien fraîchement débarqué à Roissy ne pensait pas que sa mauvaise plaisanterie allait si mal tourner. La blonde qui servai... Lees meer
    € 21,00
  • A Long Night in Paris

    Dov Alfon

    • Hardcover | Engels
    • From a former Israeli operative--and now a #1 London Times bestseller--comes the most authentic spy thriller of the year, perfect for fans of John Le ... Lees meer
    € 22,95
  • A Long Night in Paris

    Dov Alfon

    • Hardcover
    • Chinese gangsters and Israeli intelligence face off in Paris - Israel's bestselling book of 2017, perfect for fans of Homeland, John Le Carre and Mick... Lees meer
    € 24,95
12 van 12 resultaten getoond