• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Dinah Jefferies

Auteurs: boeken van Dinah Jefferies

Auteurs: boeken van Dinah Jefferies

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Dinah Jefferies

Bestseller

Het verborgen paleis

Dinah Jefferies

  • Paperback | Nederlands
  • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Geschenken doen aan boeken denken

Ontdek nu onze tips voor de feestdagen
AANGERADEN
Geschenken doen aan boeken denken
AANGERADEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Dinah Jefferies

67 resultaten

Filteren
    • Bestseller

    Het verborgen paleis

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Nederlands
    • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Dochters van de Dordogne

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Nederlands
    • Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies. Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huis... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Het verborgen paleis

    Dinah Jefferies

    • E-book | Nederlands
    • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
    € 13,99
    € 13,99
  • Dochters van de Dordogne

    Dinah Jefferies

    • E-book | Nederlands
    • Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies. Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huis... Lees meer
    € 13,99
    € 13,99
  • La separación

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Spaans
    • Malasia, 1955. Lydia Cartwright regresa de un viaje de tres semanas tras visitar a una amiga enferma. Al llegar se encuentra la casa vacía, los criado... Lees meer
    € 7,45
    € 7,45
  • The Hidden Palace

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels | Daughters of War | nr. 2
    • An island of secrets. A runaway. And a promise... A rebellious daughter 1925. Among the ancient honey-coloured walls of the tiny island of Malta, stra... Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • The Separation

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels
    • A heartbreaking tale of a family fractured by lies and one mother's love reaching across the distance of years and continents. Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • La fille du marchand de saphirs

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Ceylan, 1935. Fille d'un riche négociant britannique en pierres précieuses, Louisa Reeve est mariée à Eliott, séduisant homme d'affaires. Délaissant s... Lees meer
    € 8,20
    € 8,20
  • Daughters of War

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels | Daughters of War | nr. 1
    • A new sweeping historical novel of World War II from the international bestselling author of The Tea Planter's Wife France, 1944. In an old stone cott... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • La mujer del cultivador de té

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Spaans
    • Ceilán, 1925. Gwendolyn Hooper, una joven inglesa de solo diecinueve años, llega en un barco de vapor, ilusionada por iniciar su nueva vida de casada ... Lees meer
    € 21,95
    € 21,95
  • Une comtesse en Toscane

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Dans l'obscurité la plus totale, elles écoutèrent, la bouche sèche, la gorge serrée, et Carla sentit la peur en chacune d'elles. Des voix masculines b... Lees meer
    € 8,90
    € 8,90
  • La disparue de Birmanie

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Les nuits de Birmanie sont irrésistibles, pensa-t-elle. C'est comme si toute pensée rationnelle m'échappait : les étoiles scintillent par milliers, la... Lees meer
    € 8,20
    € 8,20
  • The Daughters Of War 2 The Hidden Palace

    Dinah Jefferies

    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • Les soeurs de soie

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • L'espoir de Trâ'nen un avenir meilleur l'avait profondément touchée. Séduite par son discours passionné mais réfléchi, elle n'avait désormais d'autre ... Lees meer
    € 19,95
    € 19,95
  • The Missing Sister

    Dinah Jefferies

    • E-book | Engels
    • A STOLEN SISTER. A DAUGHTER DETERMINED TO UNCOVER THE TRUTH. 'I was gripped, moved and utterly in thrall to this deeply emotional and compelling tale'... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Les Sœurs de soie

    Dinah Jefferies

    • E-book | Frans
    • « Quelle histoire vivante et bien documentée ! C'est une description exquise du Vietnam colonial à l'aube d'une nouvelle ère ; je pouvais sentir l'hum... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Before the Rains

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels
    • A romantic, heart-wrenching tale of love against the odds from the Number One Sunday Times bestselling author 1930, Rajputana, India. Since her husban... Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • Die toskanische Contessa

    Dinah Jefferies

    • Paperback
    • Zwei starke Frauen. Ein geheimer Plan. Eine Liebe gegen alle Widerstände. Im Jahr 1943 setzt die Ankunft deutscher Soldaten in der Toskana dem friedl... Lees meer
    € 15,95
    € 15,95
  • Une comtesse en Toscane

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Dans l'obscurité la plus totale, elles écoutèrent, la bouche sèche, la gorge serrée, et Caria sentit la peur en chacune d'elles. Des voix masculines b... Lees meer
    € 19,50
    € 19,50
  • La Disparue de Birmanie

    Dinah Jefferies

    • E-book | Frans
    • « Les nuits de Birmanie sont irrésistibles,pensa-t-elle. C'est comme si toute pensée rationnelle m'échappait : les étoiles scintillent par milliers, l... Lees meer
    € 5,99
    € 5,99
24 van 67 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Dinah Jefferies