• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Claire Holroyde

Resultaten voor "Claire Holroyde"

7 resultaten

Filteren
  • The Effort

    Claire Holroyde

    • Paperback | Engels
    • For readers of Station Eleven and Good Morning, Midnight comes an electric, heart-pounding novel of love and sacrifice that follows people around the ... Lees meer
    € 19,45
  • La Comète

    Claire Holroyde

    • E-book | Frans
    • Jaillie de l’ombre du Soleil, la comète noire DU3 se dirige droit vers la Terre. Une collision semble inévitable, ce qui provoquerait une véritable Ap... Lees meer
    € 17,99
  • The Effort

    Claire Holroyde

    • Hardcover | Engels
    • For readers of Station Eleven and Good Morning, Midnight comes an electric, heart-pounding novel of love and sacrifice that follows people around the ... Lees meer
    € 30,45
  • La Comète

    Claire Holroyde

    • E-book | Frans
    • Jaillie de l’ombre du Soleil, la comète noire DU3 se dirige droit vers la Terre. Une collision semble inévitable, ce qui provoquerait une véritable Ap... Lees meer
    € 17,99
  • La comète

    Claire Holroyde

    • Paperback | Frans | FICTION
    • Ben Schwartz, jeune spécialiste de l'aéronautique, et son équipe internationale sont en Guyane afin de trouver le moyen de dévier une comète noire qui... Lees meer
    € 25,40
  • La comète

    Claire Holroyde

    • Paperback | Frans
    • La comète Une comète se dirige droit vers la Terre. La collision qui provoquerait l'apocalypse semble inévitable. Coupés de leurs proches, des hommes ... Lees meer
    € 42,66
7 van 7 resultaten getoond