• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Belinda Bauer

Resultaten voor "Belinda Bauer"

64 resultaten

Filteren
  • Exit

    Belinda Bauer

    • E-book | Engels
    • Perfect for fans of Richard Osman's The Thursday Murder Club , this is the page-turning, twisty, and often hilarious new crime novel from bestselling ... Lees meer
    € 10,99
  • Exit

    Belinda Bauer

    • E-book | Nederlands
    • De 75-jarige Felix Pink gaat het huis aan Black Lane binnen voor een daad van naastenliefde. Hij komt naar buiten als een moordenaar… Wanneer de 75-ja... Lees meer
    € 11,99
  • De eerlijke vinder

    Belinda Bauer

    • Paperback | Nederlands | Exmoor trilogie | nr. 3
    • Op een koude lenteochtend verdwijnt de dertienjarige Jess Took uit de auto van haar vader. In eerste instantie denkt deze dat zijn dochter er zelf van... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • Exit

    Belinda Bauer

    • Hardcover | Engels
    • From the award-winning author of Snap and Rubbernecker , Exit is the story of Felix Pink, an older man with a group that helps people who have chosen ... Lees meer
    € 27,45
  • Snap

    Belinda Bauer

    • Paperback | Engels
    • The author of }The Beautiful Dead{ is back. Jack was left in charge of his siblings and his mother never came back. Three years later Jack continues t... Lees meer
    € 11,95
  • Exit

    Belinda Bauer

    • Paperback | Engels | 212 POCHE
    • Perfect for fans of Richard Osman's The Thursday Murder Club , this is the page-turning, twisty, and often hilarious new crime novel from bestselling ... Lees meer
    € 11,95
    of
    of
  • Blinde drift

    Belinda Bauer

    • E-book | Nederlands
    • Op een mooie zomerdag staat een auto met pech langs de weg. In de snikhete auto wacht de elfjarige Jack op zijn moeder. ‘Pas op je zusjes,’ heeft zijn... Lees meer
    € 7,49
  • Snap

    Belinda Bauer

    • Paperback | Engels
    • 'The best crime novel I've read in a very long time.' VAL MCDERMID SNAP DECISIONS CAN BE DANGEROUS . . . On a stifling summer's day, eleven-year-old J... Lees meer
    € 18,45
  • Snap

    Belinda Bauer

    • E-book | Engels
    • Crime & Thriller Book of the Year (Specsavers National Book Awards) Longlisted for the Man Booker Prize 2018. 'The best crime novel I've read in a ver... Lees meer
    € 8,49
  • The Shut Eye

    Belinda Bauer

    • Paperback | Engels
    • Belinda Bauer is a phenomenal voice in British crime fiction, whose work has garnered rave reviews on both sides of the Atlantic. The Shut Eye is a sp... Lees meer
    € 15,45
  • Blacklands

    Belinda Bauer

    • E-book | Engels
    • FROM THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF SNAP 'Extraordinarily powerful and evocative . . . will leave you breathless.' Daily Mirror VOTED CRIME NO... Lees meer
    € 6,99
  • De schitterende doden

    Belinda Bauer

    • Paperback | Nederlands
    • Hij zou haar kunnen doden. Zij zou het kunnen toelaten. Eve Singer is op zoek naar de dood. Haar carrière als misdaadverslaggever lijkt voortijdig aan... Lees meer
    € 20,99
  • Darkside

    Belinda Bauer

    • E-book | Engels
    • FROM THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF SNAP 'Bauer's great gift is her ability to surprise the reader' Daily Telegraph THE QUESTION IS: WHO IS HU... Lees meer
    € 8,49
24 van 64 resultaten getoond